Blog

Bądź na bieżąco

09/072015

Jak powinien wyglądać idealny ślub oraz przyjęcie weselne?

Nie ma dwóch takich samych par, a każdy chce by jego ślub bądź inna ważna uroczystość były niezwykłe. Konsultanci z AJ EVENT & WEDDING PLANNER ściśle współpracują z Państwem aby przygotować indywidualną ceremonię ślubną, która stanie się wyjątkowa.

 

Kreatywność oraz elastyczność są jedną z cech, którymi kierujemy się przy podkreśleniu tego dnia.

Motywy przewodnie podczas ślubu i wesela bywają różne, jednak za każdym razem dążymy do tego aby były wykonane z pomysłem i stanowiły jednolitą całość. Tylko od Pary Młodej zależy czy motyw przewodni Wesela zdominuje wystrój i charakter zabawy czy będzie jedynie subtelnym dodatkiem spajającym wszystkie elementy. Ilość dodatków zależy jedynie od gustu mających się pobrać osób. Jedni wybiorą skromne i uniwersalne ozdoby zaś osoby lubujące się w barokowym stylu wybiorą bardziej bogatą oprawę. To samo tyczy się strojów i dodatków.
Pojazd jest kolejnym tematem o którym można by pisać książki. Zależny od pory roku, pogody i długości trasy jaka czeka Parę Młodą w drodze do kościoła i miejsca gdzie odbywa się przyjęcie weselne. Spośród dostępnych możliwości można wybierać w nieskończoność od własnego auta, przez wypożyczone sportowe lub zabytkowe modele, dla miłośników limuzyn lub helikopterów też powinno się coś znaleźć, a jeśli  organizowane jest w stylu Vintage to bardzo dobrym pomysłem będzie bryczka zaprzężona w białe rumaki.
Równie istotnym elementem jest oprawa muzyczna oraz fotograf ewentualnie ekipa filmująca całą ceremonię. Te dwa elementy powinny być sprawdzone i dyskretne.
Muzyka jak powszechnie wiadomo wpływa na nasz nastrój. Może poprawiać humor a źle dobrana, byt intensywna, zbyt głośna i niedopasowana do gustu gości może popsuć najwspanialsze przyjęcie. Fotograf/kamerzysta ma równie trudne zadanie. Osoba której powierzamy zadanie uwiecznienia naszego najwspanialszego dnia często nie zdaje sobie sprawy jak ta funkcja jest odpowiedzialna. Jeśli już zdecydowaliśmy się na taka pamiątkę ze ślubu powinniśmy również wybrać osobę z najlepszym porfolio. Oczywiście tutaj też o wyborze decydują osobiste gusta, ale po kilku zdjęciach już można ocenić jaki styl ma dany fotograf i czy podobają nam się efekty jego pracy. Bez względu jak zdolny by nie był kamerzysta czy fotograf przede wszystkim powinien być dyskretny. Nikt chyba nie lubi pozować do zdjęć i składać życzeń gdy obca osoba podsuwa mikrofon na kilka centymetrów od twarzy.
Ważnym elementem jest lokali menu. Ściśle związany wystrojem, klimatem i położeniem z tematyką, przyjęcia weselnego. Powinien również spełniać szereg innych wymagań. Jeśli Państwo Młodzi pragną zatańczyć walca to sala powinna rozmiarami sprostać tym oczekiwaniom. Powinna być dobrze oświetlona, i klimatyzowana/ogrzewana, a podłoga nie powinna być zbyt śliska by nie doszło do przykrych incydentów w tym pięknym i wyjątkowym dniu.
Karta dań, skomponowana według naszych preferencji z uwzględnieniem gustu gości i doświadczonym, zdolnym szefem kuchni dla którego drobne odstępstwa (spowodowane przypadłościami/alergiami gości) a także właściwa organizacja czasu nie będą niczym niezwykłym.

Kwestią gustu jest czy nasze przyjęcie będzie skromne czy urządzone z królewskim przepychem, ale sednem jest stworzenie tego dnia takim o jakim marzymy. Nie ograniczajmy się świadomością że goście będą zniesmaczeni naszą finezyjną fryzurą, oryginalna kreacją czy niecodziennym środkiem transportu.
W tym dniu najważniejsi jesteśmy MY i to nam ma się podobać każda najdrobniejsza rzecz i o tym nie zapominajmy.

Zespół
AJ EVENT & WEDDING PLANNER

WordPress Video Lightbox Plugin