Blog

Bądź na bieżąco

15/072015

Uczta dla zmysłów czyli: śniadanie lub kolacja na plaży

Śniadanie/kolacja na plaży, brzmi romantycznie. Wyobrażamy sobie parę zakochanych, delektujących się każdym kęsem spożywanego posiłku, patrzących sobie w oczy, przy cudownych dźwiękach fal. Wschód/zachód słońca, ciepły piasek pod stopami i wiatr muskający nasze policzki. Świeżość, która nadaje większego smaku nawet zwykłym truskawkom.. Tak właśnie wyobrażamy sobie romantyczne spotkanie dwojga zakochanych w sobie osób, miło spędzających czas. Jednak to marzenie można bardzo łatwo przenieść do rzeczywistości.

Konsultantka Aj-event od lat współpracująca z Klientami sprosta tym wyzwaniom. Pomoże  wybrać odpowiednie miejsce, a także zaprojektuje całą scenerię, dzięki  której będzie można delektować się każdą chwilą tego bliskiego kontaktu z przyrodą, w tak cudownej oprawie.

Odpowiednio dobrane menu do klimatu, preferencji pobudzi zmysły nawet par z długoletnim stażem. Profesjonalna obsługa kelnerska podkreśli wyjątkowość chwili.

Która kobieta nie chciałaby usłyszeć muzyki granej na żywo, kiedy patrzy głęboko w oczy ukochanego, przy wyśmienitym posiłku śmieje się, rozmawia. To wspaniała niespodzianka na prezent urodzinowy lub pomysł na uczczenie rocznicy. Idealny wybór na odświeżenie związku lub zaręczyny a czasem sposób na zabicie rutyny.

Takie przedsięwzięcie jak zorganizowanie śniadania lub kolacji na plaży nie wydaje się trudne prawda? Nic bardziej mylnego. Trzeba wybrać ustronne miejsce, zadbać o szczegóły, posiłek, muzykę, kwiaty, ognisko lub miejsce osłonięte od wiatru w razie załamania pogody.  Zamiast ryzykować pozostawmy organizację takiej uroczystości zawodowcom.

Więcej o śniadaniu na plaży: http://www.aj-event.pl/vip-event/sniadanie-na-plazy/

Więcej o kolacji na plaży: http://www.aj-event.pl/vip-event/kolacja-na-plazy-we-dwoje/

WordPress Video Lightbox Plugin