Wedding planer

Organizacja zaręczyn

Jest to moment, który w życiu dwojga ludzi odmienia wszystko. To właśnie od teraz zaczną oni myśleć o wspólnej przyszłości i szczęściu, które będą dzielić w każdym momencie. Ważne, aby tak istotne wydarzenie, miało wyjątkową oprawę. Pozostają w pamięci na całe życie. Pomysł powinien zapierać dech w piersi, a na twarzy najbliższej Ci osoby wywołać promienny uśmiech naznaczony romantycznym uniesieniem.

Organizacja wyjątkowych zaręczyn obejmuje m.in.:

 • Wybór właściwego, romantycznego miejsca, zgodnego z Waszymi marzeniami i wyobrażeniami
 • Przygotowanie kolacji lub śniadania w cudownej scenerii: na dachu hotelu, na pokładzie łodzi, itp.
 • Aromatyczne menu stworzone na bazie afrodyzjaków
 • Profesjonalną obsługę kelnerską
 • Muzykę graną na żywo i romantyczne dekoracje wplatające się w szczególną atmosferę
 • Atrakcje i podarunki, które jeszcze bardziej uświetnią ten dzień

Pomysł na zaręczyny

Zanim oświadczysz się ukochanej kobiecie, zastanów się nad wybraniem najlepszego momentu, miejsca, a także sposobu w jaki wyrazisz swoje najgłębsze uczucia. Pomysł na zaręczyny powinien być odzwierciedleniem uczucia między wami, podkreśleniem pamięci o wspólnych chwilach i upodobaniach partnerki. Aby każdy szczegół został dopięty na ostatni guzik, warto skorzystać ze wsparcia profesjonalistów.

Pomożemy w realizacji takich pomysłów na zaręczyny jak:

 • przy romantycznym zachodzie słońca z widokiem na morze lub góry,
 • kolacja we dwoje przy świecach z występem muzycznym,
 • rejs prywatnym jachtem bądź wynajętą łódką,
 • piknik z butelką wybornego wina,
 • śniadanie na dachu eleganckiego hotelu,
 • sentymentalna podróż po wspólnie odwiedzonych miejscowościach,
 • poszukiwanie skarbów, zakończone odnalezieniem pierścionka.

… i wielu innych, możliwych do zrealizowania. Jeżeli masz własny pomysł na organizację zaręczyn, skontaktuj się z nami. Doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania i zadbamy o każdy szczegół, aby chwila, w której Ona powie „Tak” była dla Was wspaniałym wspomnieniem do końca życia.

Podczas organizacji zaręczyn pod uwagę należy wziąć osobowości partnerów i styl związku. Coś, co dla jednej pary jest wyjątkowo romantyczne, wcale nie musi takie być dla innej. Styl oświadczyn powinien odpowiadać upodobaniom partnerów i zapewniać im poczucie swobody tak, aby czerpali pełnię radości z tego wyjątkowego momentu.

Tradycyjnie…

Osoby przywiązane dla tradycji często wybierają zaręczyny podczas świątecznych, rodzinnych spotkań lub na romantycznej kolacji w restauracji. Tego rodzaju oświadczyny również mogą nieść w sobie element zaskoczenia. Warto zaplanować na ten dzień jakąś atrakcję, jak np. wycieczkę, przejażdżkę czy wyjście do wyjątkowego miejsca. Jeżeli mężczyzna chce oświadczyć się kobiecie w gronie najbliższych, może zaangażować w przygotowania kilka zaufanych osób, które pomogą mu w organizacji i zachowają niespodziankę w tajemnicy.

… lub spontanicznie

Zaskakujący pomysł z pewnością na długo zapadnie w pamięci ukochanej osoby, a być może stanie się inspiracją dla innych. Choć organizacja zaręczyn z wyjątkową atrakcją jest nieco trudniejsza niż w przypadku tradycyjnych oświadczyn, to z pewnością warta jest każdego wysiłku. W AJ Event&Wedding Planner w miarę możliwości pomagamy w realizacji nawet najbardziej szalonych pomysłów. Może to być zagraniczny wyjazd, lot balonem, wynajem wielkiego billboardu w samym centrum miasta czy inna oryginalna forma. My zajmiemy się wszystkim: od rezerwacji i aranżacji miejsca, przez zapewnienie obsługi i kwiatów, aż po oryginalne zapakowanie lub ukrycie zaręczynowego pierścionka.

Referencje
WordPress Video Lightbox Plugin